Priestory na prenájom

Ponuka Skladových priestorov CBA VEREX, a.s.

V objekte Skladové priestory CBA VEREX, a.s.
Adresa Kuzmányho 1137, Liptovský Mikuláš
Popis Ponúkame na prenájom skladové priestory priamo v meste Liptovský Mikuláš v rôznych rozlohách.

Logistické centrum VEREX - pripravujeme

V objekte Logistické centrum VEREX
Adresa Priemyselná , Liptovský Mikuláš
Popis Pripravujeme Logistické centrum VEREX s plochou o rozmere 15000 m2 na ktorej vieme pripraviť potrebný priestor na skladovanie tovaru podľa požiadaviek zákazníka.

Obchodný dom VEREX

V objekte Obchodný dom VEREX
Adresa Mostová 2133, Ružomberok
Popis Obchodný dom VEREX sa nachádza v radovej zástavbe v historickej časti mesta na pešej zóne v Ružomberku. V okolí sú polyfunkčné objekty s obchodmi, reštaurácie, kaviarne, predajne, služby, kultúrny dom, hotel, pošta.

Obchodné centrum JASNA SHOPPING CITY

V objekte Obchodné centrum JASNA SHOPPING CITY
Adresa Garbiarska 695, Liptovský Mikuláš
Popis Obchodné centrum JASNA SHOPPING CITY Liptovský Mikuláš. OC sa nachádza priamo v centre mesta, v blízkosti 4-prúdovej komunikácie...

Polyfunkčný dom ZÁPAD

V objekte Polyfunkčný dom ZÁPAD
Adresa ul. M. Martinčeka 4368, Liptovský Mikuláš
Popis Polyfunkčný dom ZÁPAD priamo susedí s parkoviskom hypermarketu Hypernova, v centrálnej mestskej zóne mesta Liptovský Mikuláš. V blízkosti sa nachádza hlavná štvorprúdová komunikácia s diaľničným privádzačom. Do pešej zóny historického centra je cca 200 m, v blízskosti je zástavka MHD a prímestskej autobusovej dopravy, na železničnú a autobusovú stanicu je cca 1,0 km Z inštitúcii spomeniem aspoň Okresný súd, VÚB banku, Allianz – Slovenská poisťovňa, Daňový úrad, Dom kultúry.

Obchodné centrum Dana

V objekte Obchodné centrum Dana
Adresa ul. 1. mája 708, Liptovský Mikuláš
Popis Objekt sa nachádza na ul. 1. mája v historickej časti mesta Liptovský Mikuláš, na pešej zóne v radovej zástavbe. Pasážou vo vedľajšom objekte Liptáčik je prepojený na ul. Garbiarsku ( štvorprúdová komunikácia, št. cesta č. I/18). Prístup peších je z ulice 1. mája, mestské parkovisko na začiatku pešej zóny je vzdialené cca 50 m. V okolí objektu sú sústredené obchodné prevádzky, reštaurácie, admin. budovy, banky, múzeum, nákupné centru. Na ul. Garbiarska je zástavka prímestkej a mestskej autobusovej dopravy.

Objekt na Námestí osloboditeľov

V objekte Námestie osloboditeľov
Adresa Námestie osloboditeľov 76, Liptovský Mikuláš
Popis Objekt sa nachádza na Námestí osloboditeľov v centre mesta Liptovský Mikuláš, v historickej časti mesta na pešej zóne v radovej zástavbe. Prístup k objektu je z Námestia osloboditeľov. Na prízemie je vstup priamo z námestia na poschodie je vstup cez pasáž. Za objektom je parkovisko prístupné zo zadnej časti námestia. Mestké parkovisko je na začiatku pešej zóny vo vzdialenosti cca 150 m. V okolí objektu  na námestí sú sústredené obchodné prevádzky, reštaurácie, kaviarne, admin. budovy, banky, múzeum. Na ul. Garbiarsku kde je zástavka mestskej a prímestskej autobusovej dopravy je to cca 200 m.

Budova obchodu a služieb ROVEŇ

V objekte
Adresa ,
Popis Budova obchodu a služieb sa nachádza na sídlisku ROVEŇ, Bystrická cesta v Ružomberku. Na Bystrickej ceste je zastávka mestskej aj prímestskej autobusovej dopravy, prístup je miestnymi komunikáciami. V blízkosti sa nachádza základná škola, materská škola , Ústredná vojenská nemocnica Ružomberok. Priamo v budove sa nachádza prevádzka potravín. Budova je dvojpodlažná a prešla komplexnou rekonštrukciou. Vstup do budovy je bezbariérový. Ponúkame na prenájom nebytový priestor na 2. nadzemnom podlaží o výmere 41 m2 vhodný na kanceláriu, kaderníctvo, kozmetiku,..... Priestor je vybavený samostatným meraním el. energie, vody

CBA VEREX JE ČLENOM

SÍDLO SPOLOČNOSTI

CBA VEREX, a.s.
Priemyselná 4606
03101 Liptovský Mikuláš
Pozrieť na mapách Google

044/5433100
044/5433101
cba@verex.sk

VEĽKOOBCHOD

Veľkoobchod Liptovský Mikuláš
Priemyslená 4606
031 01 Liptovský Mikuláš
Pozrieť na mapách Google

Veľkoobchod Tvrdošín
Vojtaššáková 595
027 44 Tvrdošín
Pozrieť na mapách Google